کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی و کنکور دکتری روانشناسی و مشاوره

منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی...منابع کنکور دکتری روانشناسی

راهنمای انخاب آگاهانه پارسه کارشناسی ارشد و دکترای روانشناسی کنکور ارشد روانشناسی
درباره وبلاگ


به گروه آموزشی مقدم خوش آمدید...
خداوند متعال را شاکریم که در طی 18 سال سابقه برگزاری دوره های آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری، همواره به عنوان انتخاب اول دانشجویان توفیق خدمت رسانی به شمار کثیری از دانش آموختگان رشته های روانشناسی و علوم تربیتی را داشته ایم. و همچنین مفتخریم همه ساله صدها نفر از قبول شدگان کنکور کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های روانشناسی بالینی، روانشناسی عمومی، روانسنجی، مشاوره، مشاوره و راهنمایی، روانشناسی تربیتی، روانشناسی کودکان استثنایی، مدیریت آموزشی، تکنولوژی آموزشی، برنامه ریزی درسی، برنامه ریزی آموزشی، تحقیقات آموزشی، مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی و آموزش بزرگسالان، از اعضای خانواده بزرگ پارسه بوده اند. اکنون بر آنیم تا با طرح های جدید و متنوع آموزشی که بر اساس آخرین متدلوژی تدریس روز دنیا طراحی گردیده است، کیفیت آموزش در زمینه آمادگی آزمون را متحول سازیم. برای آشنایی بیشتر با این طرح ها لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید.

آدرس: تهران، یوسف آباد ، خیابان فتحی شقاقی، حد فاصل خیابان سید جمال الدین اسدآبادی و ولیعصر، پلاک۱۳

وب سایت: www.ravangam.com

پست الکترونیکی: info@ravangam.com

تلفن: 88647887

شماره پیامک: 10009363434603


مدیر وبلاگ : گروه آموزشی مقدم (روانگام)
نظرسنجی
استفاده از کدام خدمات آموزشی را جهت قبولی در آزمون کارشناسی ارشد مناسب تر می دانید؟


سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام با بیان اینکه دانشگاه امیرکبیر نخستین دانشگاه ایران در بین ۵۰۰ دانشگاه ممتاز جهان است، گفت: بر اساس رتبه‌بندی لایدن، دانشگاه‌های شریف، تربیت مدرس، تهران و علوم پزشکی تهران نیز در بین ۵۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار دارند. جعفر مهراد، سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام در گفت‌وگو با [...]

سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام با بیان اینکه دانشگاه امیرکبیر نخستین دانشگاه ایران در بین ۵۰۰ دانشگاه ممتاز جهان است، گفت: بر اساس رتبه‌بندی لایدن، دانشگاه‌های شریف، تربیت مدرس، تهران و علوم پزشکی تهران نیز در بین ۵۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار دارند.

جعفر مهراد، سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: آخرین رتبه‌بندی دانشگاه‌ها توسط مرکز مطالعات علوم و فناوری در دانشگاه لایدن در هلند صورت گرفته و به تازگی منتشر شده است که بر این اساس دانشگاه سانتا باربارا در ایالت متحده بعد از ام‌ای‌تی و در بین ۵۰۰ دانشگاه برتر جهان از نظر شاخص‌های تأثیر در مقام دوم جهان قرار دارد، ارتقای این دانشگاه به جایگاه دوم، نشان دهنده صعود ۵ پله‌ای دانشگاه سانتا باربارا، از آخرین رتبه‌بندی سالانه در سال ۲۰۱۲ است.


رئیس مرکز منطقه‌‌ای اطلاع‌رسانی علم و فناوری افزود: رتبه‌بندی لایدن مبتنی بر داده‌هایی است که از پایگاه تامسون رویترز استخراج می‌شود، لایدن از دو شاخص منحصر به فرد با عنوان شاخص تأثیر و شاخص همکاری استفاده می‌کند.

وی ادامه داد: دانشگاه سانتا باربارا در رتبه‌بندی سال ۲۰۱۳ از نظر شاخص تأثیر جلوتر از دانشگاه‌های استنفورد، پرینستون، هاروارد و رایس به ترتیب با رتبه‌های سوم تا ششم قرار دارد، دانشگاه برکلی رتبه ۷، کالتک رتبه ۸، دانشگاه کالیفرنیا در سانفرانسیسکو رتبه ۹ و دانشگاه ییل رتبه ۱۰ را به دست آورده‌اند و سایر دانشگاه‌های کالیفرنیا مانند سانتاکروز در رتبه ۱۱، ساندیاگو در رتبه ۱۵ و یو سی ال‌ ای در رتبه ۲۵ قرار دارند، در حالیکه دانشگاه ریورساید دارای رتبه ۴۴ و دیویس رتبه ۸۲ را از آن خود کرده‌اند.

وی اظهار داشت: در فهرست رتبه‌بندی لایدن و در بین ۲۵ دانشگاه برتر از کل ۵۰۰ دانشگاه برتر جهان، آمریکا دارای ۲۲ دانشگاه است.

به گفته مهراد، سه دانشگاه باقی‌مانده مربوط به پلی‌تکنیک لوزان در سوئیس (رتبه ۱۳)، مؤسسه علوم وایزمن در رژیم اشغالگر قدس(رتبه ۲۳) و دانشگاه کمبریج در انگلستان(رتبه ۲۴) است.

وی افزود: در بین ۵۰ دانشگاه برتر ETH زوریخ در سوئیس با رتبه ۲۶، آکسفورد، مدرسه بهداشت و پزشکی حاره‌ای در انگلستان و امپریال کالج لندن به ترتیب با رتبه‌های ۳۰، ۳۳ و ۴۱، دانشگاه فنی دانمارک با رتبه ۴۵، دانشگاه سنت آندروس، اکستر و یونیورسیتی کالج لندن در انگلستان با رتبه‌های ۴۷، ۴۹ و ۵۰ و کالج ترینیتی دوبلین در ایرلند با رتبه ۴۸ مشاهده می‌شوند و بقیه مربوط به ایالات متحده آمریکا است.

رئیس مرکز منطقه‌ای اطلاع رسانی علم و فناوری گفت: بعد از دانشگاه‌های چین که شامل نانکای (رتبه ۵۳)، هونان (رتبه ۵۰)، کشور سنگاپور با دانشگاه ملی سنگاپور ( رتبه ۷۲) و دانشگاه فنی نانیانگ(رتبه ۷۵) سومین کشوری است که از قاره آسیا در بین ۷۵ دانشگاه برتر از مجموع ۵۰۰ دانشگاه برتر جهان دیده می‌شود.

سرپرست ISC اظهار داشت: دانشگاه لایدن که رتبه‌بندی دانشگاه‌ها را انجام می‌دهد خود در رتبه ۵۸ قرار دارد و دانشگاه یوهانگ در کره جنوبی نخستین دانشگاه این کشور حائز رتبه ۹۵ جهان است.

وی گفت: دانشگاه ملبورن نیز در استرالیا رتبه ۱۰۰ دانشگاه‌های برتر جهان و رتبه اول کشوری را در رتبه بندی لایدن کسب کرده است و از قاره آفریقا، دانشگاه کیپ تاون نخستین دانشگاه این قاره است که رتبه ۲۱۷ را به دست آورده است.

رتبه دانشگاه توکیو در این رتبه بندی ۳۳۰ است.

*پیوستن دانشگاه های صنعتی امیرکبیر، تربیت مدرس و تهران به گروه دانشگاه‌های برتر جهان

مهراد با بیان اینکه دانشگاه صنعتی امیرکبیر نخستین دانشگاه ایران با تولید ۲۰۹۰ مقاله و ۴/۸ درصد از شاخص (۱۰% top) PP با رتبه ۳۵۷ در بین ۵۰۰ دانشگاه ممتاز جهان نشسته است، گفت: بر اساس این شاخص رتبه دانشگاه صنعتی شریف ۳۷۰، تربیت مدرس ۴۲۳، تهران ۴۵۴ و علوم پزشکی تهران ۴۹۷ است.

به گفته وی، در خبر رتبه‌بندی تایمز که چند روز اخیر منتشر شد نیز نام دانشگاه‌های صنعتی شریف، علوم پزشکی تهران و صنعتی اصفهان قابل مشاهده بود و هم‌اکنون با افزوده شدن نام دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر، تربیت مدرس و تهران شاهد شکوفایی هر چه بیشتر آموزش عالی و تحقیقات علمی در جمهوری اسلامی ایران هستیم و هر روز به گواه مؤسسات بین المللی که توسعه علمی کشورها را اندازه‌گیری می‌کنند، دانشگاه‌های ایران برجسته‌تر از همیشه در عرصه‌های بین المللی حضور دارند.

وی ادامه داد: نخستین دانشگاه ترکیه، دانشگاه فنی خاورمیانه دارای رتبه ۴۱۸ و بعد از دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر و صنعتی شریف قرار دارد.،دانشگاه اژه در ترکیه نیز که دارای رتبه ۴۷۴ است بعد از دانشگاه‌های تربیت مدرس و تهران دیده می‌شود.

مهراد افزود: دانشگاه قاضی و دانشگاه حاجت‌تپه در ترکیه دارای رتبه ۴۸۶ و ۴۹۰ است، دانشگاه‌های استانبول و آنکارا هم موفق به کسب رتبه‌های ۴۹۶ و ۵۰۰ شده‌اند، رتبه دانشگاه آنکارا که آخرین دانشگاه برتر در فهرست ۵۰۰ دانشگاه برتر جهان بر حسب رتبه‌بندی لایدن قرار دارد بعد از دانشگاه علوم پزشکی تهران دیده می‌شود.

حضور دو کشور اسلامی دارای دانشگاه برتر در رتبه‌بندی لایدن

رئیس مرکز منطقه‌ای اطلاع‌رسانی علوم و فناوری تصریح کرد: دو کشور اسلامی نیز دارای دانشگاه برتر در رتبه‌بندی لایدن است، مالزی با دانشگاه‌های Sains و مالایا به ترتیب با رتبه‌های ۳۶۱ و ۴۶۴ و عربستان سعودی با دانشگاه ملک فهد با رتبه ۴۴۳ افتخار حضور در بین ۵۰۰ دانشگاه برتر جهان را بر حسب شاخص (۱۰% top) PP به دست آورده‌اند.

نوع مطلب : اخبار دانشگاهی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
موضوعات
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
یک، دو، سه ... فرمول جدید پارسه
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic